faustka

Fotbálek v pořádném kotli, poradíte?

Chtěla bych moc věnovat svému manželovi k narozeninám poukaz na nějaký pořádny fotbalový zápas na velkém stadionu v cizině. Ale protože už není nejmladší a neumí jazyky bylo by fajn, kdyby s ním jel 20ti letý syn. Pokud jsem se dívala přez cestovku, tak pro jednoho strašně drahé, letenka, nocleh atd. Nevíte někdo nějaký tip třeba i v Evropě, slušnější cena než 8 000 pro jednoho?

Odpovědi
kunnakunna

Ahoj, doporučil bych nějaký zápas německé ligy, kdy se tradiční návštěvy ať už v 2.lize pohybují od 40 000 – 70 000 nebo i 1.liga. Jde o nejlevnější variantu jelikož jsou to naši sousedi a je to párset kilometrů. SÁM JEZDÍM!! Pokud chcete ušetřit, nejvhodnější je koupit lístky rovnou nebo si je objednat, ale záleží taky na způsobu dopravy. Pokud by jste to chtěla mít vše zařízené, napište mi na lukas.riha11@gmail.com a domluvíme se via email… nejdřívce bych Vám poskytl seznam dostupných zápasů v určitém termínu a dále by jsme řešily cestu a výlohy. Tedy jen pokud máte zájem. Děkuji