Rufus

Formátování…

Nevím, kde se stal problém, ale vždy z Uložto se mě film či dokument vždy stáhl v programu AVI, teď se stahuje ve formátu AviFile a přehrává mě to pouze na PC. Chci to ve formátu AVI, abych měla možnost to hodit na flešku a přehrát v malém DVD přehrávači, nic jiného nebere…děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Asi nějaký přehrávač přepsal při instalaci název přípony. Pro přehrátí v DVD přehrávači je nejjistější převod na formát DVD-Video např. programem VideoDVDMaker http://www.vi­deodvdmaker.com