FM Transmiter do auta- radio stanica

Ahoj ak sa rozumies do elektrotechniky ale ak nie tak ma prosim spoj z niekym kto sa rozumie. Mam problem a neviem na koho sa mam obratit: Asi poznas FM TRansmiter do auta ubycajny ma dosah okolo 5 metrov A ja s toho potrebujem spravit radio stanicu aby mal dosah aspon 1-2 KM no ziadno sa mi to nedari nevies mi pomôct? pocul som ze wolfram pritahuje a zosiluje signal no tak som skusil obycajnu 60W ziarovku dat ako antenu maly rozdiel tam bol ale asi len o 20M potom som to cele napojil na 250M dlhy medenny kabel ktory mam okolo pozemku no chytal som to iba do polovice zahrady a potom asi 10 metrov som chytal len priamo pri kably a potom sa to stratilo. Vysielal som na 105,7 FM Jedna sa o FM vysielac. Prosim o Pomoc

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

To, o co se pokoušíte, je nemožné, protože transmitter má malý výkon. Ke koncovému stupni transmitteru by bylo nutné připojit minimélně půlvlnný dipol a inpedančně ho přizpůsobit. Reálně ale nemá smysl o tom uvažovat, protože se navíc jedná o trestnou činnost.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Kubotor

No to ja viem aj to ze ma maly vykon aj to ze je to trestne to ze je to trestne a naco to potrebujem nech vas netrapi ja potrebujem spôsob ako s toho dostat lepsi vykon mam cca asi 410 suciastok teda brat ma do akychsi stavbenic odpory, kondenzátory, a secko mozne neni problem vymenit nejaky suciatku za silnejsiu aj 3-krat silnejsiu len ja neviem ktoru, pripadne kto by mi vedel poradit sa spojime cez email a poslem foto dosiek aby som to nedosral

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.