Bronzový

Fixujete si herce k určité postavě? Nebo herce s konkrétním dabérem?

Např. herci z dlouhých seriálů, když začnou hrát ve filmu, prostě mi tam nesedí. Nebo když nějakého herce najednou dabuje někdo jiný, je to nezvyk. Vnímáte to?
Doplňuji:
Díky bohu, už jsem myslel, že jsem divnej :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Třeba Belmondo, kterého daboval Tříska a později Krampol. Nebe a dudy!

Další odpovědi:

Bronzový

To je věc názoru, například Stallone a dabér Rimský, nebo M.l Galabru a Soběslav Sejk, Seagall a Štěpnička, Louis de Funes a Franštišek Filipovský, obvykle už podle toho, kdo dabuje, bylo hned jasné, zda půjde o záporáka, nebo o kladase.
Když dabuje Jan Přeučil, tak to byl zaručený záporák. Marek Libert zase dabuje klaďasy.
Vzpomínám, že do studia v televizi pozvali Aťku Janouškovou a Milana Stehlíka, kteří dabují Včelku Máju a Vilíka, a Petra Olivu a Švehlíka, kteří dabovali Bodie a Doyla v profesionálech, no a vyměnili si dabování, No byla to sranda.
Některé postovy jsou dobře nadabované, jinde se netrefili.

Bronzový

A co takovej David Schwimmer znamej jako Ross, kterej hrál v přátelích takovou veselou postavu a v seriálu Bratrstvo neohrožených si zahrál přísnýho kapitána.

Zlatý

Určitě ano,třeba N.Cage a Z.Mahdal,Connery a Brabec ...
http://www.odpovedi.cz/…

určitě jsem vnímala rozdíl v dabingu,když jsem se koukala na seriál Sherlock a první tři díly dabovali herce jedni lidé a v další třech zase jiní lidé.Sice to byly jen tři díly,ale rozdíl byl velmi znát,stejně tak když jsem byla zvyklá,že Hagrida namluvil jeden a v posledním díle HP ho nadaboval někdo jiný.

Bronzový

a Filipovský Funese...!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.