firma dostava statem dotovane stavby,a vetsina penez se napise na firmi ktere sou jen na papire,chci to ohlasit.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud víš o takových praktikách, kde se zjevně obchází zákon, tak je to dokonce tvoji poviností ohlásit.
Nepodařilo se mi ale objevit otázku.Na co se ptáš ?

Další odpovědi
terry

Proč tady píšeš, že to chceš ohlásit?
Prostě to ohlaš a hotovo.
To se ptáš, jestli máš nebo ne?
Takže ano, máš.
Asi budou chtít nějaké důkazy.

jmhad

Ohlásit by to bylo třeba.Ale jen na FÚ,který má své kontrolory.Po­licajty bych vynechal,protože by to mohlo být jako bumerang.Třeba by jsi si už nezajezdil.

01Ricco

Pokud v podmínkách veřejné zakázky nebylo zcela jednoznačně vymezeno, že na stavbě se nesmí podílet žádný jiný subjekt, než ten, který se stal vítězem této veřejné zakázky, může se ti to nelíbit, můžeš s tím dokonce i nesouhlasit, ale to je asi tak vše. Jinak pochopitelně se můžeš obrátit na PČR, FÚ jo a taky na poslance jestli se nepletu za TOP 09 ti jsou prý úplně poctivost sama oni se o to postarají:-). Nicméně se domnívám, že pokud není splněna podmínka uvedená v první větě mé odpovědi, keždý soud by to stejně smetl ze stolu, protože dělat co není zakázáno je povoleno.