hapiky

Finové a Švédsko jsou jednou nohou v NATO. Už začal Putin skřípat zubama?

Pokud se z toho úplně neztumpachuje, tak si položí otázku: Proč?, proč?, tohle jsem nechtěl. Proč jsem tak bláhovej? (a bude nejspíš následovat rána hlavou do zdi).

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Neskřípeš náhodou zuby ty? To by ti bylo podobné.

Další odpovědi
aliendrone

Nudný. :(

Proč se Putina nezeptáš sám, jak my to máme vědět, to tě nenapadlo? ;) :D :D

BTW – Agitační střediska včetně Rudých koutků a ideologičtí referenti s nástěnkáři jak se zdá NEJSOU minulostí. Starý pes se novým kouskům těžko učí a zvyk je železná košile, žejo? Vážně tě to tolik baví nebo čekáš že obdržíš „Zlatou hvězdu Hrdiny dem(ent)okratické práce“? Chjo… :(

Ametyst

Tak tomu se říká posedlost Putinem. Doktoři na to možná už mají číslo diagńozy. 🙂

Kazatel

Jsem myslel že přístupový proces trvá nějakou dobu a že s tím musí souhlasit všichni členové. No očividně se souhlas bere za automatický.

_Bůh_

Je to hotový génius 😁
Kde soudruzi udělali chybu

hapiky

Tak tohle přesně jsem čekal. Stačí celkem nevinná otázka.
Doufám, že to nebudete probírat na plénu, to bych mohl být označen za rozvraceče republiky.
Asi mám štěstí, že heslo „Ze Sovětským svazem na věčné časy“ není už nikterak aktuální.

hapiky

Omlouvám se, že jsem (jen trochu hanil) vašeho geroje. Příště se polepším (jestli nepřijde zase nějaký vítězný měsíc).

aliendrone

hapiky>>> A KOMU se vlastně omlouváš? Nevím zde o nikom, pro koho by Putin byl „gerój“. A to, že vyvozuješ z nesouhlasu s tvými hlásanými hloupostmi fakt, že všichni kdo je zavrhují jsou „příznivci Putina“, eh, no to je přeci TVŮJ problém. Co ti poradit? Vrať se do školy, promrskej si kapitolu „výroková logika“ a související. MOŽNÁ ti to pomůže. ;) :D :D