Avatar uživatele
hapiky

Finové a Švédsko jsou jednou nohou v NATO. Už začal Putin skřípat zubama?

Pokud se z toho úplně neztumpachuje, tak si položí otázku: Proč?, proč?, tohle jsem nechtěl. Proč jsem tak bláhovej? (a bude nejspíš následovat rána hlavou do zdi).

Zajímavá 0 před 782 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Viktorie II.

Neskřípeš náhodou zuby ty? To by ti bylo podobné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Nudný. :(

Proč se Putina nezeptáš sám, jak my to máme vědět, to tě nenapadlo? ;) :D :D

BTW – Agitační střediska včetně Rudých koutků a ideologičtí referenti s nástěnkáři jak se zdá NEJSOU minulostí. Starý pes se novým kouskům těžko učí a zvyk je železná košile, žejo? Vážně tě to tolik baví nebo čekáš že obdržíš „Zlatou hvězdu Hrdiny dem(ent)okratické práce“? Chjo… :(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Tak tomu se říká posedlost Putinem. Doktoři na to možná už mají číslo diagńozy. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Jsem myslel že přístupový proces trvá nějakou dobu a že s tím musí souhlasit všichni členové. No očividně se souhlas bere za automatický.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
_Bůh_

Je to hotový génius 😁
Kde soudruzi udělali chybu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hapiky

Tak tohle přesně jsem čekal. Stačí celkem nevinná otázka.
Doufám, že to nebudete probírat na plénu, to bych mohl být označen za rozvraceče republiky.
Asi mám štěstí, že heslo „Ze Sovětským svazem na věčné časy“ není už nikterak aktuální.

Avatar uživatele
hapiky

Omlouvám se, že jsem (jen trochu hanil) vašeho geroje. Příště se polepším (jestli nepřijde zase nějaký vítězný měsíc).

Avatar uživatele
aliendrone

hapiky>>> A KOMU se vlastně omlouváš? Nevím zde o nikom, pro koho by Putin byl „gerój“. A to, že vyvozuješ z nesouhlasu s tvými hlásanými hloupostmi fakt, že všichni kdo je zavrhují jsou „příznivci Putina“, eh, no to je přeci TVŮJ problém. Co ti poradit? Vrať se do školy, promrskej si kapitolu „výroková logika“ a související. MOŽNÁ ti to pomůže. ;) :D :D

Nový příspěvek