bauerlukin

Poradíte filmy o slavných osobnostech, hlavně vynálezcích, vědcích, sportovcích atd.?

Dobrý večer, rád bych se vás pozeptal na nějaké velkofilmy nebo seriály o slavných osobnostech,hlavně vynálezcích, vědcích, podnikatelích, sportovcích. I v aj. Mám na mysli třeba Edisona, Isaaca Newtona apod. A abych nezapomněl, filmy, které se zabývají převážně jejich dílem a ne osobním zivotem.
Díky

Filmy a seriály o slavných osobnostech

Odpovědi
Mc Merkurion

… ANO: https://www.csfd­.cz/podrobne-vyhledavani/?ty­pe%5B%5D=0&ty­pe%5B%5D=2&ty­pe%5B%5D=3&ty­pe%5B%5D=4&gen­re%5Btype%5D=1&gen­re%5Binclude%5D%5B%5D=­37&genre%5Bin­clude%5D%5B%5D=­&genre%5Bexclu­de%5D%5B%5D=&o­rigin%5Btype%5D=2&o­rigin%5Binclu­de%5D%5B%5D=&o­rigin%5Bexclu­de%5D%5B%5D=&y­ear_from=&year_to=&ra­ting_from=&ra­ting_to=&actor=&di­rector=&compo­ser=&screenwri­ter=&author=&ci­nematographer=&pro­duction=&edit=&sou­nd=&scenograp­hy=&mask=&cos­tumes=&tag=&my­_rating=0&ok=Hle­dat&_form_=film

Gus_Fring

Dílem i životem se zaobírá seriál Génius Einstein. Je to výborné. Hlavně o osobním životě je film Teorie všeho, který je o Stephenu Hawkingovi. Jako šachista jsem si pustil film Tah pěšcem. To se mi také moc líbilo.