zjentek

Fakticky ježíšek nějak není ve svý kůži, když na něj čekám v teplákách?

Fakticky ježíšek nějak není ve svý kůži, když naňho čekám v teplákách, anebo mi rodička věšěla bulíky na nos?
Mně je jedno, co má na sobě…

Odpovědi
Drap

Klidně buď v čem chceš. Ježíškovi je to jedno.

anonym

To nějak nechápu. Santa má červenou teplákovou soupravu, falešný plnovous a je zpitý jak dělo, takže jestli na něj čekáš taky v teplákách, tak si budete skoro rovni. Rada na zlato: Vyber si dárky z toho jeho pytle, než se do něj vyzvrací. ;)

Nuk nuk

Jestliže ho opravdu čekáte, nezáleží, co máte na sobě.

marci1

Pokud budeš čekat na Ježíška sám jen s fenkou, tak si obleč to, v čem se cítíš dobře. Pokud vás bude více, tak bych volila spíše něco mezi smokinkem a tepláky. 🙂