arygnoc

Fakt serie čert na jednu kopu?

tiež sa vám to stáva?
niečo proste sproste spravíte a potom sa to kopí – kopanec za kopancom, nesúvisiace veci sa nedaria a nedaria.

a konca tomu niet.

Odpovědi
www

Stává a je na to více přirovnání. Třeba ‚na posranýho aji hajzl spadne‘ ap. 😁
Nemohu ale říct, že by to byl stav trvalý, zkrátka se občas ‚daří‘ 😁

led

Nič nie je až tak zlé…
Pozrite na vec pozitívne.
Môžte nejako využiť daný výsledok čertovej práce?
Ano.
Získali ste námet na krásnu otázku. A možno príde aj kúzelník a dostanete hviezdičku.

Sůwa

Okouzlilo mne, jak krásně vypadá tato věta ve slovenčině 🙂