slavets

FACEBOOK-album

prosím vás, když má album a u toho jako „hlavní“ fotku mám ? co to znamená?..Protože ty fotky které jsou v tom albu nejdou mým přátelům nejde zobrazit? Co mám udělat, aby to šlo? :) Díky
Doplňuji:
Ano, mám tam dané přátelé..:/ ale pořád se to nezobrazuje!:/

Nejlepší odpověď
Adri ..

Hlavní fotka je fotka, která bude u názvu alba. nastav si soukromí u nastavení, aby mohli přátelé vidět fotky. Buď to v nastavení účtu nebo v upravit album.

Další odpovědi
WeeBear

Moc jsem nepochopila otázku, tedy konkrétně co by měla znamenat hlavní fotka u alba. Prostě tam je ta, kterou jsi do alba vložila jako první, ale dá se změnit za jinou v albu.

Každopádně najeď do nastavení alba a tam si zaškrtni možnost viditelnosti ‚Pouze přátelé‘ nebo ‚Přátelé přátel‘,.. Nevidí to pouze v případě, že to máš nastavené pouze pro sebe..
Doplňuji:
Tak je těžko říct, kde je chyba.. Pokud je to pro Tebe tak důležité, tak zkus založit nové album, dát tam fotku a pokud to ostatní uvidí, tak tak přesunout všechny z ‚nefunkčního‘ alba, tohle se mi nikdy nestalo, tak těžko říci..