Avatar uživatele
iwetax

Mám si založit facebook abych sem mohla dát fotku?

Facebook mě neláká, radši hraju hry nebo si něco čtu na netu. A nechce se mě tam dělat profil, abych měla fotku na odpovědích. Nechápu proč nejde fotka nahrát normálně. Co vy na to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda před 5080 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Já facebook skoro vůbec nepoužívám,ale myslím,že propojit ho kvůli fotce či obrázku vůbec neva,aspoň se už nemusím koukat na ty otazníky…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Záleží to na tobě IVETAX jestli si založíš Facebook nebo ne.Taky mě to štve,že si svou fotku do profilu můžeš vložit jen přes Facebook a že to nejde normalně.Třeba nám to tu umožní nahrát si sem své foto normalně uvidíme.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Iwetax, je to čistě Vaše věc. Já jsem to udělala tak, že jsem si založila FB, tam dala svojí fotku a FB s Odpověďmi propojila. Fotka se mi zde zobrazila. Jenže na můj profil na FB mi začaly chodit sprosté zprávy a tak jsem si svůj účet zrušila. Ale fotka mi na Odpovědích pořád zůstala a mohu si ji dát zpět. Můžete to zkusit také. Ale taky mne mrzí, že to nejde nahrát jen tak, ale musí se to nahrát pomocí FB. To je taky v mnoha případech blbé…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

já bych to zkusil. včera jsem to měl a je to v pohodě. Alespoň uvidíme s kým máme tu čest :D
už se těším.
Jinak mám nastaveno propojení ale ostatní mám odmítnout

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No, tak zase FACEBOOK je úspěšný web, ale myslím, že by to šlo i jinak… Napsat na info@odpovedi.cz a třeba na vás padne štěstí.

Zdroj: www.emkomh.my­page.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

jak sprosté zprávy???to jde--------------,,??

před 5080 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Ano Kropitko, jde to. A dokonce velmi jednoduše. Nemísu mne mít nějaký uživatel v přátelích, ale může mi zaslat zprávu. Když si najedete na profil uživatele, kterého nemáte v přátelích, je pod jejo ikonkou/fotkou napsáno Zaslat uživateli zprávu. Nebo něco podobného. A tomu uživateli můžete zprávu zaslat…

před 5080 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

A to Vás ten dotyčný,našel přes odpovědi??

před 5080 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Ne, neznám ho. Je to prostě někdo, kdo mne zná osobně, nebo někdo, kdo si mě našel na FB, aniž by mne znal a začne mi ze srandy posílat sprosté zprávy. Nemusí to být někdo, kdo Vás zná, ale i ten, který Vás nezná a hledal přeba podle jména, příjmení, apod. a vyjela jste mu první Vy. Proto začne psát takové zprávy.

před 5080 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

tak to neřešte,lidi jsou různí,někdy se chovají jako předpotopní zvířátka…ne,každý

před 5080 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

To mne docela vydeptalo, ale uvědomila jsem si, že jde o lidi, kteří to dělají jen „pro srandu králíkům“. Nic jsem si z toho prostě nedělala, ale účet jsem si zrušila, jelikož mi pořád chodily e-mail z FB a to mi taky vadilo. Na Skype či ICQ mi také chodí párkrát divné zprávy od neznámých uživatelů, ale já to mažu, blokuji a nic si z toho nedělám. 🙂

před 5080 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

musím to zaklepat..to se mi nestává

před 5080 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Prostě jsem se těď stala jejich terčem. Buďte ráda, že jste to nezažila, neboť ty zprávy jsou někdy velmi nepříjemné…

před 5080 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

já jsem většinou terčem všech lidí,vždy jim řeknu,co si o nich myslím

před 5080 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek