alexandra

Jak načíst fotky ve FACEBOOKU ?

Dobrý den,už od včerejška nemůžu vytvořit album z fotek na facebooku.Fotky se mi normálně načtou,pak se mi objeví nahrávání dokončeno,ale políčko zveřejnit fotky je pořád světlé a nejde na něj kliknout.Už jsem fotky zkoušela zmenšit,dát jich tam méně,ale pořád nic.Nevíte někdo,jestli to je chyba na jejich straně,nebo u mě? jinak jsem to zkoušela na počítači,i na netbooku .DĚKUJI ZA POMOC
Doplňuji:
Fotka mi jde,ale já chci nahrát cca 20fotek a to dělám vždy tak,že dát ne nahrát fotku,ale vytvořit album,a teď to nejde.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevím co chceš zveřejňovat. Fotky je třeba nahrávat ihned po otevření hromadného profilu tvého a přátel. ( nechodit do svého profilu). Je tam tlačítko nahrát fotky/video. Postupuj podle hlášek. Fotka po nahrátí se objeví v Hromadném profilu i ve tvém .
Doplňuji:
Otevři profil – přidat fotky/video – vytvořit fotoalbum – vyzkoušejte jednoduchý nástroj pro nahrávání .

Po nahrátí si zvolíš soukromí a nic se již nezveřejňuje.

Další odpovědi
Luuu

No to je škandál, šla bych se rovnou zabít, nemá cenu žít dál.
Doplňuji:
Promiňte, nechala jsem se unést, snad problém brzy vyřešíte 😉

alexandra

Mosoji,vím,že tomu rozumíš,ale vedle zvolení soukromí je snad taky nějaké políčko,kterým to musíš potvrdit.Taky by jsi to mohl přece stornovat,ne?A to políčko,kterým to odpinkneš,jsem měla nefunkční,nešlo na něj kliknout,bylo takové světlé.Teď už to ale jde,takže jsem chtěla vědět,čím to může být a co s tím.Ale i tak díky.