Džanička

Facebook a zablokování určitého uživatele

Pokud si nepřeji aby se na můj profil díval určitý uživatel,kterého nemám v přátelích,a chci ho zablokovat,znamená to že nemůže můj profil a fotografie v něm prohlížet?Nebo jak to vlastně funguje.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Najeďte si na profil daného uživatele a někde po levé straně bude napsáno modrým písmem „Zablokovat uživatele“, nebo něco podobného. Tak na to klikněte. Uživatel by se neměl na Váš profil dostat, nemůže Vám poslat zprávu apod.

Další odpovědi
Chandler

No pokud uživatele zablokuješ, neuvidí ani tvůj profil. Nebudeš pro toho dotyčného uživatele na facebooku vůbec existovat. Tvé jméno pro toho uživatele nebude nalezeno 😉

1popelka1

Jahodo, na levé straně se mi „zablokovat uživatele“, ani nic podobného nezobrazuje…