Блaнкa

Facebook a fotky, které jsou všem vidět

Dobrý večer. Po milionté se snažím si nějak skrýt fotky na facebooku. Mám 4 alba – profilové fotky, úvodní fotky a ty zbylé 2 jsou různě ze školy. Ty zbylé mám skryté pro ty, které nemám v přátelích, takže je vidí pouze moji přátelé. Ale úvodní a profilové fotky, to je problém. Prostě, nikde nemůžu najít, kde bych nastavila, že tyhle 2 alba budou skryty před veřejností. Nevíte, jak se to dá? :/ Díky za odpovědi předem

Odpovědi
VeveVeve

Dej si chranit vsechni fotky, melo by to by hned u toho kdyz sis zablokovala ty 2 alba.Pokud se to nezmenilo melo by to byt :). Jinak mizes jeste vyzkouset kdyz najedes do alba nekde v pravem rohu rozkliknout sipku a najede ti pro pratele atd. Ale jinak nevim Hodne stesti

Nina22

musíš zablokovat všechny alba pojedném :D teda nevím, me to taky jinak nejde…
A profilovkou, titulnu fotku nevím zablokovat do ted :D ale když si meníš titulnou photo, tak se ti tam zobrazí jestli to chceš celosvetove nebo jenom pro prátely :D ale me to nejde :D