Alešek Fialů

Existují takové oddíly, kde jsou po indiánsku nahatí kluci? Pokud ano, kde je najít?

Včera jsem se dočetl o oddílech, které mají tábor v indiánském stylu a že tam kluci jsou nahatí a nemají bederní roušky, že jim překáží. Něco tady jsem se o tom dočetl https://disku­se.doktorka.cz/zdra­votni-rizika-souvisejici-s-pouzivanim-bederni-snurky Chtěl bych vědět, co je na tom pravdy a kde se dá do takového oddílu přihlásit. Jako erekci tam mají docela běžnou, takže nevím, zda je to vůbec normální a zda to někdo někde takhle měl https://disku­se.doktorka.cz/zdra­votni-rizika-souvisejici-s-pouzivanim-bederni-snurky
Děkuji.

Odpovědi
Drap

Znám spoustu dětských oddílů a skupin s obdobným zaměřením. Nikdy jsem se však s takovouto podobou nesetkal a ani o ní neslyšel. Je to nesmysl. Při nějaké hře, či činnosti snad, ale běžně to nejde. Dále bederka nepřekáží a lze v ní dělat cokoli. Žádný indiánský kmen ze Severní Ameriky nechodil nikdy nahý. Takto spoře odění chodívaly jen některé skupiny v jižní části Ameriky. Hlavně v tropech. Toto považuji, za výmysl a snad za zbožné přání některého pedofila. V našem podnebí a v našich podmínkách by to bylo značně nepraktické a nepohodlné.
Zajímám se už spoustu let o indiány, ale o vyvazování předkožky jsem nikdy neslyšel ani nečetl. Neni také jediný důvod, proč by to měl někdo dělat.

elkon

Je to nějaká úchylárna.

led

Trochu to máte pomýlené.
A našich zemepisných šírkach ani v Amerike Indiáni nebehali len s povrázkom okolo boku. Pre zaujímavosť Česká republika sa nachádza severnejšie od kanadského hlavného mesta. Dokonca aj slávní Mohykáni Uncas a Čingašgúk https://sk.wi­kipedia.org/wi­ki/Posledn%C3%BD_Mo­hyk%C3%A1n_(rom%C3%A1n) od Veľkých jazier (dnešná hranica medzi USA a Kanadou) bývali o trochu južnejšie.
Je pravda, že aj v ČR sú oblasti, kde sa ľudia pohybujú „na naháča“, ale aj tam platia určité zdravotné, spoločenské a zákonné pravidlá, včetne zvýšenej hygieny. Pedofília je aj tam zakázaná a stíhaná.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Drap

Zajímavé, že příspěvky z diskuze zmizely