Avatar uživatele
Kyta

Existují stránky,kde se podle fotek,hledají kamarádi,co stratili kontakt?Nebo příbuzné?

Doplňuji:
žádná pošta pro,tebe ani face,,jména žen se mění,,podle fotek třeba 30 let starých,,jestli někoho,poznají a pomůžou,najít,,a třeba chlapy na vojně,,jen,podle fotky,,ale dík,,dali,jste mi námět v tom,něco..u­dělat,,

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Kyta

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, barnajka, briketka10, panxnotdead před 4128 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

myslím, že neexistuje taková stránka
znám jen Poštu pro Tebe to je služba
na Čt 1 a na slovensku ji mají také..
Doplňuji:
FB ne tam musíš znát e-mail a podle foto ti FB nikoho nenajde..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Znám tohle, ale myslím, že fotka tam vložit nejde. Už je to doba, co jsem se tam koukala naposled – možná že, mají nějaký změny, ale fakt nevím. Mrkni sám a uvidíš ;)
http://www.chy­bismi.cz/
Doplňuji:
Ale kuš – ta čárka měla být ZA ‚možná‘… Ach ten češtin, barnajko…ten češtin :))

Upravil/a: barnajka

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?bolak Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

RedC22-FB je dobré místo na hledání,ale když se ženská vdá,tak jako moje kamarádka ze základky,tak se dost blbě hledá,obzvlášť když nevíš její nové příjmení,spousta normálních lidí taky FB nemá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RedC22

Neříká se tomu Facebook?
Doplňuji:
briketka10:
Já sice Facebook prakticky nepoužívám, ale jsem si poměrně jistej, že lze vyhledávat podle jména. Rozhodně je to první místo, kde bych s hledáním začal.

Upravil/a: RedC22

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já jen doplním barnajku, když už uvedla tu stránku, že není nic jednoduššího než fotku z vojny naskeovat, uploadovat > http://www.pic­tureup.cz/ a vložit jako odkaz. Mohlo by to vyjít

barnajka: dobře sem tě doplnil, co?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

v tý Poště se najdou i po padesáti letech a
kolikrát sirotci z dětského domova co se
v životě neviděli i bez fotky !!
neházela bych flintu do žita :D

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

napadli mě Spolužáci to je stránka na
e-mailu, kdo s kým chodil na základku..

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
RedC22

iceT: Ano, máš pravdu, se změnou přijmení resp. s nepřítomností v Ksichtoknize může být jistá obtíž. Nicméně při troše snahy se můžeš zkusit optat na kontakt třeba někoho jinýho z minulosti, kdo danou osobu taky zná a kdo je na FB přítomen. Na FB je prostě bezkonkurenčně nejvíc lidí a to těžko něco troufne, byť i specializovaná služba na hledání lidí podle fotky.

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek