Kyta

Existují stránky,kde se podle fotek,hledají kamarádi,co stratili kontakt?Nebo příbuzné?

Doplňuji:
žádná pošta pro,tebe ani face,,jména žen se mění,,podle fotek třeba 30 let starých,,jestli někoho,poznají a pomůžou,najít,,a třeba chlapy na vojně,,jen,podle fotky,,ale dík,,dali,jste mi námět v tom,něco..u­dělat,,

Nejlepší odpověď
briketka10

myslím, že neexistuje taková stránka
znám jen Poštu pro Tebe to je služba
na Čt 1 a na slovensku ji mají také..
Doplňuji:
FB ne tam musíš znát e-mail a podle foto ti FB nikoho nenajde..

Další odpovědi
barnajka

Znám tohle, ale myslím, že fotka tam vložit nejde. Už je to doba, co jsem se tam koukala naposled – možná že, mají nějaký změny, ale fakt nevím. Mrkni sám a uvidíš ;)
http://www.chy­bismi.cz/
Doplňuji:
Ale kuš – ta čárka měla být ZA ‚možná‘… Ach ten češtin, barnajko…ten češtin :))

iceT

RedC22-FB je dobré místo na hledání,ale když se ženská vdá,tak jako moje kamarádka ze základky,tak se dost blbě hledá,obzvlášť když nevíš její nové příjmení,spousta normálních lidí taky FB nemá.

RedC22

Neříká se tomu Facebook?
Doplňuji:
briketka10:
Já sice Facebook prakticky nepoužívám, ale jsem si poměrně jistej, že lze vyhledávat podle jména. Rozhodně je to první místo, kde bych s hledáním začal.

bolak

Já jen doplním barnajku, když už uvedla tu stránku, že není nic jednoduššího než fotku z vojny naskeovat, uploadovat > http://www.pic­tureup.cz/ a vložit jako odkaz. Mohlo by to vyjít

barnajka: dobře sem tě doplnil, co?

briketka10

v tý Poště se najdou i po padesáti letech a
kolikrát sirotci z dětského domova co se
v životě neviděli i bez fotky !!
neházela bych flintu do žita :D

briketka10

napadli mě Spolužáci to je stránka na
e-mailu, kdo s kým chodil na základku..

RedC22

iceT: Ano, máš pravdu, se změnou přijmení resp. s nepřítomností v Ksichtoknize může být jistá obtíž. Nicméně při troše snahy se můžeš zkusit optat na kontakt třeba někoho jinýho z minulosti, kdo danou osobu taky zná a kdo je na FB přítomen. Na FB je prostě bezkonkurenčně nejvíc lidí a to těžko něco troufne, byť i specializovaná služba na hledání lidí podle fotky.