jakho

Existují nelegální závody aut???

existují nelegální závody aut ???

Nejlepší odpověď
Toruk

Existují, ale obyčejný tazatel se o nich nedoví.

Další odpovědi
anonym

Musí to být fajn,poslat třeba dítě pro chleba,a to zrovna,když se tito „nudící se proletáři“ proženou vaší ulicí.
Sportovní duch je holt sportovní duch.

Zdroj: http://auto.ca­fetime.cz/auto-svet/tuning-auta-ilegalni-zavody-videa/

Bumbes

Je vidět, že asi nesleduješ zpravodajství, zkus si dát vyhledat:
Diamond Race, Ruská ruleta, Carbon Black Rally, Gumball 3000, Canonball-race,..