Pepra

Existují nějaké „zdravé“ erotické masáže?

Zajímalo by mě, jestli mají některé (např. tantrické) masáže nějaký reálný přínos pro organismus, nebo jde opravdu jen o byznys s erotikou… Četla jsem trochu o tantře a jsem z toho dost rozpačitá. Kolegyně z práce na ně prý chodí a neustále mi vypráví, jak jí to dodává energii. Podle mě tam chodí jen kvůli své povaze. Její manžel o tom prý neví a ona má asi pocit, že mu tím nezahýbá, když se jedná o „léčivou masáž“ . Co myslíte?

Odpovědi
Drap

Samozřejmě. Každý sex má pozitivní vliv na zdraví.

ToprHárlej

Souhlasím s Drapem. A krom toho, když narazíš na maséra/ku, kterej má zkušenosti i s normálníma masážema, tak to máš hned 2 v jednom. Obzvláště Tantrická masáž bývá obvykle zpočátku hodně pozvolná a na intimní partie dojde až úplně na konci. Celou dobu je to vlastně hodně pomalá předehra, která tě hodně nastartuje a ten konec je pak o to lepší… Jednou jsem byl na erotický masáži v NOM v Praze – http://www.ero­ticpraguemassa­ge.com/masaz/tan­tricka-masaz/ , ale to je spíš pro pány, takže záleží co preferuješ – spíš duchovno nebo erotiku nebo oboje… Určitě bych ti doporučil to vyzkoušet, pokud ti v tom nic nebrání.

bububabu

Úchylnost jako úchylnost je vždy špatná, byt je za tím skryté slovo zdraví. A vaše kolegyně manžela podvádí!
Alkoholici také tvrdí že jim alkohol dává radost, feták také tvrdí že mu droga dává svobodu a úchylák tvrdí že mu sex dává euforii. Každý si hřích omlouvá čím chce!

Ivet55

Nemusejí vám pokaždé rovnat plotýnku.:) Většina masáží je hlavně o uvolnění. Je těžké to brát z nadhledem a bez předsudků, ale tantra není hlavně o erotice. Když vám kolegyně tvrdí, že ji to dodává energii, tak to není jenom prázdná fráze. Tantra je hlavně o uvolnění a relaxaci, po kterém odcházíte spokojená a odpočatá. Samozřejmě je zde i velmi intimní erotická stránka, ale jedná se o velmi odlišný zážitek, než je normální sex. Nejlepší je si to vyzkoušet na vlastní kůži. Já ráda chodím sem https://erotic­massagepraha.cz/tan­tricka-masaz/ Nebrala bych to jako nevěru. Pravda ale je, že je to velmi důvěrný zážitek. Záleží, čemu všemu jste otevřená. Případně existují i masáže pro páry. 😉

aliiiii

Dobrý den. Přídám se k poslednimu komentari…
K erotickym masazem jsem se dostala v tomto salone http://erotic-massage-in-prague.cz/
kdy mi to doporucil znamy
v obdobi neuveritleneho stresu a naporu na mou psychiku
neuveritelne mi to pomahalo ventilovat stres a dokazala jsem se diky tomu naprosto uvolnit…takze tak ;)

MassagePragu

Zajímám se od narození o energie a energie mezi námi. Máme mnoho druhů energií a sexuální energie patří mezi ty nejsilnější. Člověk vyvibruje se vnitřní vibrace po sexu na vyšší úroven a povznáší svého ducha se svými schopnostmi na vyšší úroveň. Začni vnímat sama sebe a pak si vybírej, s kým chceš sdílet energii. Samozřejmě záleží na vnitřní přitažlivosti a spojení duší.

Erotické masáže mají smysl. ;=)

A doporučuji zde:

<a href=„https:/­/eroticmassage­prague.cz/“>https:­//eroticmassa­geprague.cz/</a>

Zdroj: https://erotic­massageprague­.cz/

Pepina7897

Dobrý den, tohle je opravdu zajímavá otázka. Existují určitě tantrické a erotické masáže, které mohou mít reálný zdravotní přínos, ale je třeba je vybírat velice pečlivě. Mnoho takových služeb je bohužel pouze komerčním produktem, který se zahaluje do nábožensko filosofické mystiky, aniž by skutečně naplňoval svoje léčebné a spirituální přísliby. Pokud jde o tantrické masáže, je třeba mít na paměti, že tantra je velmi komplexní filozofie a životní styl, který se příliš často zužuje jen na intimní praktiky. Opravdová tantrická masáž vyžaduje dlouhodobé studium, sebepoznání a práci na sobě samé.

Jana5678

Podle mě každá masáž zdravá a erotická ještě o něco víc, jelikož sex je nejlepší na uvolnění celého těla. Já jsem si nedávno pro sebe objednala erotickou masáž zde a byla to cesta k největšímu uvolnění a rozkoši. Masérka mě zahalila láskyplnými doteky a já vnímala každý kousek svého těla.

Michálek1245

Když se masáž dobře provede, tak je zdravá každá. Za tím si stojím. Já třeba chodím do salonu https://www.coc­cinelle-erotic-tantra-massage.cz/ na tantra masáže a nemůžu si stěžovat. Vždycky odtamtud odejdu jako znovuzrozený. A není to jenom o tom, že by člověk měl nějaké touhy. Je to i o zlepšení sebevědomí, posílení libida a celkově člověk začne sám nad sebou přemýšlet jinak. 😉

veselator1

Ty tantra masáže bych někdy docela rád zkusil. Díky za tip. Já párkrát zkoušel takové ty erotické masáže tady https://mataha­risalon.cz/cs a to byla taky paráda. Můžu se zeptat jaký je konkrétně mezi erotickou a tantra masáží rozdíl? Podle toho, co jsem si o tom četl, tak je to vlastně v mnoha ohledech podobné.

vlajan1981

Mám právě jednu kamarádku, která na erotické masáže chodí poměrně pravidelně a hodně mi o tom vyprávěla. Prý se po tom vždy cítí mnohem lépe, tak nevím. Jinak určitě je pravda i to, co píše Honza28, že hodně záleží kam si člověk zajde. Já teď taky hodně přemýšlím nad tím, že bych to vyzkoušela. Asi bych zkusila ten salon, kam chodí ta moje kamarádka, tedy tento: https://www.di­amondmassage.cz/

brazdarom19

Já osobně na erotickou masáž čas od času rád zajdu. Nedávno jsme ale s partnerkou zkoušeli tantra masáž a to je trochu o něčem jiném. Myslím si, že i zážitek o trochu lepší. Každý má ale zase rád něco jiného. Nám to vyhovovalo. Konkrétně jsme na té masáži byli tady – https://www.red­massage.cz a myslím si, že jsme tam nebyli naposledy. :)

Honza28

Ono hodně záleží kde si tu masáž necháš dělat. Ovšem jedná se i o intimní partie ale já na tem nevidím vůbec nic špatného. Obzvlášť když jde o profesionální péči. A ano sama tyhle masáže navštěvuji a mohu je za sebe doporučit u http://www.sweet-massage.com/ .