Existují mezinárodně uznávaný slova?

Samozřejmě jich moc nebude a většinou to budou slova z ang. nebo němčiny, ale dá se s tím přežít?
např:

  • menu (a najím se)
  • beer (žížní taky nemřu)
  • bus

Nejlepší odpověď
www

Existují a je jich víc, než si myslíš. Mezi lidmi ti na přežití stačit mohou, navíc máme ruce a nohy, posunky, komunikace je tedy ještě lepší 😁.
Ale třeba v pralese bez lidí by to na přežití rozhodně nestačilo 😉.

Další odpovědi
Drap

Existují, a nejen z angličtiny a němčiny.
Z češtiny třeba: robot

anonym

  • taxi (pojedu)

quentos

ano, všude na světě třeba rozumějí zjednodušenému německému „was kostet?“ , tedy co to stojí? Takže si i nakoupíte ;{)> sice to není úplně gramaticky správně – chybí tam podmět – , ale hlavní je, že svět rozumí.

Lorrien

Mě ještě napadá sex ;)

bolak

Něco co zná každej, třeba sporty a věci kolem nich:

fotbal, hokej, gól, offside, jágr

Ale jestli se s stím dá přežít…s těma prvníma třema těžko a jestli se dá přežít s jágrem, na to se zeptej puhajkový.