pariskiki

Existuji duchove?

Nejlepší odpověď
lertina

ja na ne neverim,i kdyz nekdy na tim premyslim

Další odpovědi
SajmonModer

Ano. Jednou jsem si koupil knihu o duchách a tam byla kapitola Jak vidět duchy. Řídil jsem se podle návodu a opravdu jsem jednoho zahléd, ale jen na kratičkou chvíli. Klidně mi nevěřte.

Lumpy

Podle mě neexistujou, protože podle mě to je sou jenom ňáký halucinace lidí atd. Ale třeba se mejlim.

chudst

Otazka, na kterou se neda jednoznacne odpovedet. Je to stejne, jako byste se ptala, zda-li existuje Buh. Mozna ano, mozna ne. (Ja se priklanim k tomu, ze ne, ale je to ciste muj osobni nazor.)

led

Tvrdíme, že neexistujú.
Ale skúste sama stráviť noc v rozvalinách nejakého hradu bez svetla a inej „civilizácie“. Ráno budete bledá, nevyspatá a presvedčená, že duchovia sú a budú večne.
PS.
takto som sa chodievala za mladi, prežívať históriu a učiť sa umeniu „nebáť sa“ 🙂

tom004

Určitě, a ať žijí.

dědapetr

Určitě že existují.