Jindri

Existuje zavislost na dotecich a hmazeni?

Doplňuji:
je omlouvam se ani jsem si nevsimla ze jsem se preklepla, mazleni pochopitelne bylo mysleno:-)

Nejlepší odpověď
Drap

Jistá závislost se dá vypěstovat v podstatě na čemkoli. Co je hmazení ale opravdu netuším

Další odpovědi
Rocker

Záleží na tom,kdo by mě hladil:-)

jendahun

Nesmí se ale hladit proti srsti…Já osobně to moc rád nemám.Asi jsem sociopat.

Andělé

V podvědomí ano,aniž bychom si to někdy uvědomovali.Pokud nejsme citově zcela chladní a psychycky narušení.
Už od narození nám doteky a mazlení dávají pocit ochrany,klidu a bezpečí. Souvisí to s láskou a tu potřebujeme všichni bez výjimky..

fablen

když to nelechtá..