ewik007

Existuje zákon o podávání informací o vyvážení kontejnerů?

Takový projekt, máme sledovat kontejnery jak se a kdy se vyváží. Neexistuje nějaký zákon o tom že se nesmí podávat takové informace? :D

Nejlepší odpověď
gecco

…„zákon o tom že se nesmí podávat takové informace“… neexistuje…
😉
Na patřičném OÚ zjisti, která firma odpad sváží.
Vydefinuj si otázky, na něž budeš chtít odpověď.
A pak tu firmu pak kontaktuj a ptej se.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Neexistuje, blbejch zákonů máme sice dost, ale tohle prozatím nikdo nenavrhnul:-DDD

Zasmála jsem se:-DDD

Naopak existuje zákon o svobodném přístupu k informacím, pokud tím nenarušíš něčí osobní údaje, což kontejnér určiktě nemá, tak nárok na informace máš:-)))