Rokio

Existuje voňavka s vůní zkažených vajíček?

Já přímo miluji sirovodík, takže by se mi líbilo tuto voňavku mít.

Nevíte tedy, kde by se tato voňavka dala sehnat, pokud existuje?

Nejlepší odpověď
cizrna

Ve světě Harryho Pottera stoprocentně :)

Další odpovědi
Drap

To by byla smraďavka a ne voňavka

dudu

Přece není problém „vyrobit“ si pukavec.

Lamalam

O voňavce nic nevím, ale sulfanové minerální vody se vyskytují leckde.

Můžeš si sirovodíkové aroma vyrobit biologickou cestou, posnídej 8–12 vařených vajec, zapij půllitrem vlažného podmáslí a dej tomu čas. Výsledek se časem dostaví.

Tw!st

Ono není jen otázka jestli by se ti líbilo tuhle voňavku mít, ale jestli by se to taky líbilo ostatním.

Mravenec

Podobné složení může mít páchnoucí bombička. Tam sice dle mého názoru je obsažen sulfid amonný, ale pach je podobný.

http://gadget­s.heureka.cz/smra­dlave-bombicky/#