Bronzový

Existuje účinný regenerační krém/mast na ruce, nebo to je jen reklamní trik to slovo regenerace rukou?

Hledám něco přírodního levného na suché ruce, ne žádnou předraženou extra-kosmetiku. vím o sádle a ricinovém oleji ale nejsem si jist jestli může kůže přijímat nějaké látky tak aby se zregenerovala

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Lamalam ptákovina.

Fyziologické působení
Glycerol je slabě jedovatý. V menších dávkách způsobuje bolesti hlavy, žaludeční potíže a zvracení. Ve větších dávkách může způsobit poškození jater. Nejnižší toxická dávka podaná orálně u člověka činí přibližně LDLo =1,5 g/kg živé hmotnosti, což znamená, že průměrný člověk by jej musel požít nejméně 90 až 120 g, aby se u něho projevily symptomy otravy. V nízkých koncentacích je prakticky neškodný.
Ve zředěném stavu se používá ke zvlhčování pokožky a sliznic, neboť váže atmosférickou vlhkost a tím ji přenáší do povrchu těla; naopak použití čistého glycerinu je nevhodné, protože z pokožky odčerpává vlhkost a tím ji vysušuje.

Další odpovědi:

Zlatý

Levný a skoro "přírodní" je glycerin.

Já si natírám kanady černým globinem a vydrží věčnost.

Bronzový

Ruce cítím potřebu ošetřit, pouze pokud je mám hodně vysušené až popraskané (od práce, vody, mrazu ...). V tom případě je nejlepší klasická modrá indulona, dobře promašťuje.

Pokročilý

Existuje, za mě bambucké máslo karité.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.