hippeace

Existuje systém na zobrazení obrázků ve více složkách?

Zdravím, mám fotky roztříděné dle datumů, což je momentálně asi 20 složek, a když pak hledám nějakou fotku a (přirozeně) nepamatuji si do kterého datumu byla zařazená tak jí hledám strašně dlouho. Potřebuji systém který mi vyrobí náhledy všech fotek ze všech složek najednou abych je nemusela hledat.
Případně nějakej nápad v programovacím jazyce jak se dostat na všechny složky a soubory aniž bych musela vypisovat jejich názvy?

Odpovědi
gecco

Tohle umí i Picasa – načte fotky třeba na celém disku a zobrazí ti je v jedné ´galerii´…
😉

arygnoc

dokáže to každý normálny súborový manažér – napr. total commander.

😉

anonym

Jsem pro Totalcommander.Tam to zkus.
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/prace_se_sou­bory/souborove_ma­nazery/window­scommander/