Existuje rozdíl mezi O2 a T-mobile?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

to tedy ano, a k***vskej! Politika O2 spočívá hlavně ve vysokých cenách. Nalákají a už vás nepustí, budete platit, až budete černí.
Vypovídající kolegové jsou zřejmě boháči, že ten rozdíl nepozorují.

Další odpovědi:

Ano existuje. u t-mobile jsem byla a bylo to skvělé. Ale u O2 jsem nyní a když jsem se dozvěděla že mi bude o2 platit peníze zpět za každých provolaných 150kč tak jsem spokojena ještě víc. Ale není to akce normálně na prodejně. Je to partnerský program. Pokud by jste se chtěl nechat do partnerského programu registrovat(zcela zdarma) tak mne kontaktujte a já vám zašlu bližší informace jak na to.

Bronzový

pravděpodobně mají, každý jiného vlastníka, ale vůbec bych se nedivil kdyby tomu tak nebylo...

Zlatý

Jasně, každý má své tarify a výhody.
Také využívám výhod u O2 a také mi platí za volání :-).

Jak to je?Jeden za 18 a druhý za 20 bez 2?
A to placení.....Představa,že by někdo prodělával.... To je princip konkurence v praxi.

Bronzový

Ano rozdíl je - mají každý svou síť a to fyzickou, ne virtuální.

Stále slyším všechny si stěžovat na O2, jestli to nebude jejich zlou pověstí z dob, kdy byl Eurotel jediný.

Všichni známí mají úžasně výhodné tarify od T-Mobile, když ale slyším, kolik za to platí a ke konci měsíce už mají volné minuty dávno pryč, musím se smát (volná minuta třeba vychází jednomu za 7 Kč - ano, jeho hloupost, že takovou smlouvu podepsal. Ale nenalákali ho, stejně jako to údajně dělá jen O2?). To jen na tu strašnou politiku, jakou prý O2 má podle quentose, není to pravda. Vyjde to tak na stejno. Jsou to svině do jednoho.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.