Existuje prosím žádost o odložení výkonu trestu?

Můžete mi prosím zaslat vzor žádosti o odložení výkonu trestu?

Odpovědi
monarcha

myslím,že přesný vzor neexistuje,Musíš mít hlavně důvod ,nejlépe zdravotní,má odkladnej účinek a s lékařem se dohodneš,když ne,můžeš protahovat prohlídky,ale ne moc nápadně,jinak to můžeš napsat rukou,všechno ostatní máš na googlu

Earl Sin

zastoupím google..

Zdroj: www.zbynekmlcoch­.cz/info/vzory_prav­nich_smluv/za­dost_o_odklad_vy­konu_trestu_vzor_zdar­ma_ucel_zdravot­ni_duvody_.html