bolak

Existuje program umožňující vyříznout část okna z videa, tak aby se stal tento výřez obrazu poté samostatným videem?

Nahrál jsem omylem video (dění na obrazovce) i dalšími nechtěnými okny, lištou a plochou, místo toho aby se do videa uložil jen obraz v konkrétním okně, jak jsem to původně chtěl. Teď bych to chtěl nějak opravit, ale nevím v čem, vyzná se někdo v programech na editaci videa?

Odpovědi
Rasken

Wondershare Video Editor. Je placený, já jsem kdysi někde stáhnul portable verzi.

uccello

Jde to v Adobe After Effects i v Premiere. Stačí když si stáhneš trial na 30dní.

ptáč

Protože opětovné snímání z monitoru by zhoršilo kvalitu videa, poradím vyříznout programem any video converter od anvsoft. Ten je zdarma a tento postup výřezu mám vyzkoušený.