hanna4

Existuje program na změnu hlasu?

ahoj chtěla bych se zeptat jestli existuje program na přeměnu hlasu.Př:že bych nahrála svuj hlas nějakou větu a pak bych to změnila na hlas třeba na nějakého herce.Jestli byto šlo jo a nic s tým nebudu dělat nelegálného

Odpovědi
Emefej

Programy na změnu (deformaci) hlasu existují, ale nevím o žádném, kde by šlo nahradit jeden hlas nějakým jiným.

VeRe1983

Existují různé programy typu AV Voice Changer Software. Ale že bys získala zrovna hlas nějaké celebrity pochybuji. Hlavně bys musela vychytat dikci aby to bylo uvěřitelné, hlas samotný nestačí. Nauč se imitovat, nic na tom není 🙂.

Broukk

Já jsem si koupila rovnou bezdrátový meníč hlasu, který je přenosný a nemusíte mít u sebe počítač.

Bob2

A kde jste ho koupila? myslel jsem, že to musí být vždy přes počítač.

Broukk

Koupila jsem ho přes eshop se špionážní technikou, mají tam hodně zajímavých věcí http://www.1ob­chod.com/

Bob2

Díval jsem se a díky za tip, mají tam fakt zajímavé věci. Líbí se mi i ta kamera v kravatě.