DusanOrlik

Jde takhle udělat soundtrack?

Zdravím,stahuju a hledám soundtracky,jenže ten který hledám a který byl jen v seriálu,ten soundtrack není.Šlo by že hlasy a vše kolem hudby odstranilo,a udělal bych takhle soundtrack?Nebo jak jinak? PS:Jde o seriál Binbir gece.Díky za odpověď
Doplňuji:
Nevím,pomocí ňákeho programu?Vubec nevím,tak se ptam :( (PIŠTE DO DISKUZÍCH)

Odpovědi
SonsyMite

Jak myslíte to odstranění?

DDarent

http://www.you­tube.com/watch?v=9B_uL­BM0o7A

samicek333

o žádném programu nevím, ale pokud existuje, musel by na to být extra výkonný počítač…

SonsyMite

Jak myslíte to odstranění?

DusanOrlik

Nebo vynechání-vím že nějaký program na to je.Protože kámoš to dělal přes program-nevím jaký,že odstranil hlasy a měl hudbu

anonym

Karaoke? Na to program je, nejlepší býval v nero. Ale měl by to zvládnout i správce zvuku. Ten by měl mít ikonku v oznamovací liště.