Ofina

Je nějaký program na rozpoznání hlasu na pc? Důvod…angličané drmolí a já nemohu dělat titulky :)

Mám dotaz,je nějakej dobrej prográmek co rozpozná anglickej hlas a pak mi to anglicky napíše? :) Mám pro to dobrej důvod,dělám titulky do filmů,ale někdy prostě herci tak strašně drmolí že jim není rozumět,proto bych potřeboval nějakej program,kde nahraju zvuk z filmu a on mi to pak napíše textem,a já si to přeložím do čj,ale ať je spolehlivý,pop­řípadě poraďte jak bych mohl porozumět tomu drmolení,jestli je nějaký způsob kromě toho zpomallit si video :) Díky
Doplňuji:
Badisko: Nejsem spekulant a anglicky umim dost dobře,jen holt někdy nechápu část věty :) A na koho bych jako měl dělat dojem?? :D Titulky dělám pro sebe…

Odpovědi
Klarushka.48

badisko: x'D bože lidi jako ty jsou vážně trapní!! :'D nemůžu z vás!! i kdyby neuměla anglicky tak co, ty zase neumíš psát háčky :** kdyby dělala titulky pro svět tak b asi včechno věděla :D jinak program nevim ;(