bolak

Existuje placená práce: Natírač turistickejch značek?

Že bych si chodil po lese a čmáral na stromy a to by mě živilo?

Nejlepší odpověď
Hlada

Značkaři jsou dobrovolníci, kteří značí ve volném čase a zadarmo. Dostávají pouze cestovné a stravné a menší příspěvek na obnovu svého vlastního turistického vybavení.

Zdroj: http://cestova­ni.idnes.cz/i-ja-obcas-zabloudim-rika-profesionalni-znackar-turistickych-cest-v-cesku-1rw-/igcechy.aspx?c=A090813­_163331_igcechy_tom

Další odpovědi
mosoj

Naivní představa. Zeptej se na Svazu českých turistů. Kdysi jsem o tom četl článek . Je dost makačka a jsou na ta znalí lidé kteří to dělají celý život. Kolik a zda vůbec za to něco dostávají mně nezajímá, ale přeji jim to.