Zvědavý

Existuje nějaký web, kde se dají koupit staré novinové výtisky?

Pokud možno tisk, nikoliv digitální verze.

Odpovědi
Pepa25

Noviny určitě ne, „není nic staršího než včerejší noviny“, kromě povinných výtisků do knihovny jde neprodaná remitenda jako bezcenný papír do sběru.
Některé časopisy, hlavně odborné, si mezi sebou mohou prodávat sběratelé nebo mohou být jsou v antikvaritátech.

Jajinka87

Mam doma vytisky novin z roku 1990 lidove noviny3×;1991 lidove noviny16×;hos­podarske noviny celkem 4×;literarni noviny 3×;a obcansky denik 1×