Bublinnka

Existuje nějaký program na tvorbu prezentací?

Nemyslím tím např. Google Dokumenty, Windows Movie Maker ani celý balík Open Office, to nechci. Mám nainstalovaný MS Office, ale jen Word a Excel. Chtěla bych jen něco na tvorbu prezentací. Je něco takového?
Doplňuji:
MS Power Point v sadě právěže nemám. Mám jen prohlížeč.

Nejlepší odpověď
Marsyas

Pokud nemáš PP v sadě Office, doporučuji freeware verzi OpenOffice Impress. V současné době je OpenOffice již na docela dobré úrovni.

Blbost, jestli můžete prohlížet prezentace, můžete je i editovat. Pozor na rozdíl mezi *.ppt a *.pps

Další odpovědi
bigbít

MS Power Point máš tedy také či ne?

Bublinnka

A jaký je rozdíl mezi ppt a pps? Mám MS Power Point Viewer.