Lucimia

Existuje nějaký přístroj – nahrávač

na nahrávání filmů, pořadů z TV? Rodiče dosud měli video, ale jakmile skončí analogové vysílání, nahrávat videem nepůjde. Nevíte proto o něčem dobrém co filmy nahraje? Máma si nahrává furt nějaké seriály, na které se nestihne podívat.
Našla jsem toto: http://www.ma­ll.cz/dvd-rekordery/?sor­t=_price
Myslíte, že je to dobré? A na co bych se měla zaměřit při výběru? Máte to někdo?

Nejlepší odpověď
kropitko

ano DVD recorder,nejlev­nější tak 6.000,–

Další odpovědi
rynek878

Já jsem si pořídil tento set-top-box s HDD 160GB,když jsem měl starší televizi bez digitálního tuneru,ale i teď když mám televizi novou,tak ho skvěle využívám pro nahrávání programů a přitom koukám na jinný program.
já jsem za něj dal 2.500Kč včetně 160GB HDD.

Zdroj: http://www.vi­deotech.cz/dvb-t-prijimace-set-top-boxy/sencor-sdb-3007t-dvb-t-pvr

mosoj

Vyberte si nějakou osvědčenou značku s nepřemrštěnou cenou a je to jedno. U dnešních recordérů převládá záznam na HD ( jako u počítače) tak snad se snažit o co největší kapacitu HD. Pro budoucnost a dobrou kvalitu přehrávání je třeba aby měl i
výstup HDMI. Osobně bych ten výstup přímo vyžadoval + menu v češtině.

Možností jak tento problém vyřešit je určitě víc. Záleží jaké máte nároky a s čím počítáte do budoucna. jenom upozorňuji, že
Ten přijímač co zde uvádí rynek878 neumí HD,
ale třeba ho potřebovat nebudete.

Wolf_Net

Případně se dá do počítače pořídit televizní karta (i na digitální TV) a ty nahrávají snad všechny. Investice mezi 800 – 3000.