Jack 12323

Existuje nějaký jiný svět, jiná dimenze?

Nejlepší odpověď
Rokio

Zkus si přečíst knihy a studie teoretického fyzika Stephena Hawkinga.

Další odpovědi
aliendrone

Je to možné. V současnosti existuje MNOHO hypotéz pracujících s tímto předpokladem. Nicméně „možné“ není to samé, co „jisté“. ;) :)

kelley

Existuje několik teorií. Dimenze není totéž co jiný svět. Žijeme ve světě se třemi rozměry (=dimenzemi), případně se čtyřmi, když k tomu připočteme čas. Ale takových rozměrů je podle odhadů celkem asi jedenáct. Pak můžou existovat paralelní vesmíry. A další co může existovat jsou různé existenciální větve po časových smyčkách… a nakonec – nic z toho nemusí být pravda. A teď se v tom vyznej 😁 Tyhle teorie docela přijatelně vysvětluje (kupodivu) i seriál Hvězdná brána.
Doplňuji: Náhodou jsem dnes objevil toto velmi pěkné naučné video k tématu: https://youtu­.be/iXUjC3pTtfw

Zdroj: https://youtu­.be/iXUjC3pTtfw

Edison

Je to jisté. Aliendrone z tama dorazil!! 😁

Gus_Fring

Záleží, jak to berete. Buď jako jiný vesmír, docela zajímavá otázka, kterou se zaobírají vědci. Těžko na ni odpovědět. Anebo jako dimenzi s dušemi atd. To je naprostý žvást. Takže tak.

Lgee

Ano Rick a morty to je asi nejrealnejsi

Edison

Vřele doporučuji. Jeho knihy jsou skvělé, dobře napsané, čtivé. Stručná historie času a Vesmír v kostce.

aliendrone

Edison>>> Týýý… KDO ti to prásknul? Bonzovat se nemá, ale TOHLE se HLÁSIT MUSÍ! ;) :D :D