Nina*

Existuje nějaké zaměstnání v nadaci i pro lidi všeobecně, nebo jen celebrity?

Existuje nějaká práce v nadačních fondech apod., nebo tyhle zaměstnání mohou dělat jen celebrity? A pokud ano, jaké na to musí mít člověk vzdělání? Co přesně tam vykonává? A kolik tak člověk za to bere?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě. Celebrity jsou spíše na veřejnosti. Ostatní práci dělají pževážně běžní lidé. Vzdělání potřebuješ podle toho, co tam budeš dělat a co budou pozžebovat. Pokud budeš dělat řidiče, tak ti stačí jen řidičák.

Další odpovědi
ivzez

I v nadacích existují „normální“ zaměstnání,
ale je jich málo a jsou málo placena.
Je to logické, nadace „žijí“ z příspěvků a/nebo dotací,
z nichž musí jít většina na účel, pro který byly zřízeny.

Tzv. „celebrity“ (o žádné celebrity ve skutečnosti nejde) s nadacemi
většinou spolupracují zdarma (nejsou za spolupráci placeny), je to
pro ně jedna z možností, jak se zviditelnit.