mike beneš

Existuje nějaké dělení lidí podle vzhledu? Já nějaké vždy najdu, rozeznam lidi co si jsou podobný

Nejlepší odpověď
Melkor

Zde: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Tem­perament hledej Typologii Ernsta Kretschmera

Další odpovědi
led

Každý človek je svojim spôsobom ojedinelý originál a súčasne podobný inému ojedinelému originálu.
Až přijde kocour s Janem Werichem budeme rozpoznávať ľudí podľa farby ich charakteru pomocou zázračných okuliarov. Kocúr prišiel už v roku 1963, kam sa dnes hrabe google s tými svojimi vraj inteligentnými okuliarmi.
Podľa fyzického vzhľadu je možné špecifikovať ľudí do akýchsi kategórií a subkategórií (pohlavie-muž/žena, vek-dospelý/dieťa, miery-vysoký/stredný/níz­ky, vlasy-ano/nie,dĺžka,far­ba,…).
Podľa charakteru správania je možné v tabuľkách pováh správania, prejavov emócií a podobne nájsť odpovede na mnohé otázky.

Hamon

Taky urcitou podobu vnimam. Vetsina lidi ma dve ruce, dve nohy a jednu hlavu.