Pokročilý

Existuje nějaká ulice v ČR nebo jinde ve světě, kde nejsou vajgly nebo jiné odpadky?

Odpovědi:

Bronzový

no, věřím, že třeba v Švýcarsku takových ulic bude hodně, u nás si tím nejsem jistý. Mám dojem, že většině českých kuřáků připadá naprosto normální házet vajgly tam, kde je zrovna napadne.

Stříbrný

Hned po revoluci, v r.1990 jsem byl s fabrikou na výletě v Pasově a tam bylo vidět kdo je z Čech. Čeští turisté odhazovali vajgly na zem, ostatní je dávali do popelníků, které tam byly.
Dcera byl v Singapuru a říkala, že tam nenajdeš vagla na ulici, protože tam mají přísné zákony.Za odhození vajgla či jakéhokoliv papírku na ulici je 25 ran holí (to si nedělám legraci, podívejte se na internet)

Pokročilý

Podstatná část kuřáků jsou dobytkové, kteří hážou vajgly kam je napadne. V zahraničí tedy ulice asi budou čisté, u nás však nikoliv.
Napadl mě takový experiment, poté, co kuřák odhodí vajgl, začntěte vyhazovat papírky a obaly od potravin z kapes na zem, jestli se ozve, že děláte bordel. Jestli si toho všimne... Jo a zkuste kuřáka upozornit, ať vám neháže vajgly na ulici před barákem. buď se vám vysmějě, nebo dostanete po čuni.
Tech 25 ran holí jako trest by byl ideální :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.