elvan

Existuje nějaká stránka, kde by bylo možné vyhledat socioekonomické údaje typu podíl uživatelů drog atp.?

Existuje nějaká stránka, kde by bylo možné vyhledat socioekonomické údaje typu podíl uživatelů drog, podíl domácností, kde se děje nějaká forma domácího násilí, rozvodovost a další faktory negativně působící na člověka? I dílčí informace mi pomohou, nejlépe i když tam bude zdroj na výzkum. Děkuji mnohokrát!
Zajímají mne hlavně:
pravidelní uživatelé drog
sváteční uživatelé drog (myšleno samozřejmě nelegálních)
závislí na automatech
workoholici
domácí násilí
rozvody dohodou
rozvody sporem
záškoláctví
výchovné problémy
a mnohé další…

Odpovědi
Conchus

Zkus www.uzis.cz