Existuje nějaká publicistika, či internetová stránka, kam amatérští etologové píší své poznatky??

(Etologie je věda o chování živočichů a reakci na různé události…)
Doplňuji:
Přišla jsem na něco, co ještě dosud nebylo popsáno a chtěla bych to někam zveřejnit, aby si to mohli profesionálové ověřit.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu, můžete navázat kontakt, třeba poradí.

http://vertebra­tus.cz/index.php/e­tologie
Vertebratologický portál | vystupte z řady průměrných biologů

--
Je několik etologických stránek, ale týkají jen určitých druhů zvířat. Domnívám se, že až najdete tu správnou, že získáte radu, na koho se máte obrátit. .

Další odpovědi
dejavu

Můžete to zveřejnit na serveru www.priroda.cz, jsou tam vstřícní a nové přispěvatele, i amatéry, vítají. Záleží ale na tématu. Určitě jim napište a nastiňte téma a poptejte se, jestli by měli o článek zájem.
Doplňuji:
Pokud to bude téma doplněné výzkumem a již někde publikované, můžete zkusit oslovit i www.osel.cz

gecco

O takovém webu nevím…
😉
Ale z hlediska studijního materiálu ti ´naprosto´ stačí sledovat tyto stránky…
😉