bolak

Existuje nějaká aplikace do Windows 7, která by dokázala zprůhledit vybrané okno?

Případně by ho přenesla na povrch, ale aby nebylo aktivní, a nebo jako je na televizi funkce PIP, tak něco podobného?

Potřebuju prostě pracovat v nějakým programu, ale zároveň vidět co se děje v jiným okně, ale bez toho abych na něj musel klikat. Jakýsi náhled do jiného okna, kdesi v rohu obrazovky.

Odpovědi
led

Je to sytémové nastavenie, súčasť win7, aero.

bolak

led: ale já chci jenom jedno okno, né všechny, nebo to tam jde taky?