zjentek

Existuje mléko Milka?

Chtěl bych se napít kvalitního mléka, jako obsahuje známá čokoška a ne pořád jen baštit tu čokoládu (kterou beztak proslavilo jen to lahodné mléko), když ho chci do sebe dostat a užít si tu lahodu. Haré Krišna 🙏

Odpovědi
Ametyst

Vždyť ani ta čokoláda není čokoláda: je dost težké ji najít mezi těmi náhražkami, Milka sušenkami, a náplněmi čokolád: 100 + 1 různých náplní ve stejném fialovém obalu, připomínajícím čokoládu.

VaclavZeman

To jedině 100% alpské mléko. 😁

VaclavZeman

Ametyst, máš pravdu, je to sračka. Já reagoval na předešlé dotazy. 🙂