Avatar uživatele
Registrovaný

Existuje minimální pracovní prostor pro práci v kanceláři?

Chtěla bych se zeptat, jestli je určený nějaký minimální pracovní prostor pro práci v kanceláři. Jestli ano, tak jak velký a jestli se do velikosti místnosti počítají i skříně a jiný nábytek, nebo jen čistě pracovní plocha.
Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Na jednoho zaměstnance v kanceláři má připadnout minimálně 12m3. Tento objemový prostor nesmí být zmenšen stabilním provozním zařízením. Je-li zde práce vykonávána po dobu minimálně 4 hodiny za směnu, musí být volná podlahová plocha pro jednoho zaměstnance minimálně 2 m2, mimo stabilní provozní zařízení a spojovací cesty (nařízení vlády č. 361/2007 Sb. § 47 a 48).
link:

Zdroj: http://odbory-trcz.blog.cz/080 5/jaka-ma-byt-dle-predpisu-min imalni-velikost-kancelare

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Registrovaný

Předtím, než v práci vytáhnete metr, pořádně zvažte, zda chcete v práci zůstat. :-)

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.