Jirka R

Existuje malý jednoduchý dřez k zabudování na zeď,který má otvor na baterii,aby nemusela být ve zdi?Kde se dá koupit?

Potřebuji v super malé koupelně také umývat nádobí, dřez musí být nazdi, ne v desce linky, baterie musí být ve dřezu ne na zdi.

Nejlepší odpověď
Pájo

Hledejte v obchodech,hobby-marketech, železářstvích a prodejnách sanitární techniky v okolí vašeho bydliště – Baumax, Obi,Hornbach, MAT, IKEA …tam určitě něco najdete a za slušnou cenu, bývá tam i větší výběr (ale není pravidlem).

Potřebujete dřez na stojánkovou baterii a u někoho nechat svařit rám pod ten dřez.

Další odpovědi
baghira

Otvor pro baterii se dá proříznout do většiny nerezových dřezů. Nejen baumax, ale spousta jiných prodejců to dělá na požádání a zdarma.

mosoj

Váš problém je v uchycení dřezu a ne v otvoru pro baterii.
Vy máte na mysli dřez á la umyvadlo.

Dříve se podobné dřezy vyráběly a byly většinou kameninové, ale ty měly podstavec protože byly těžké. Dnes je těžko asi seženete.
Bude se muset udělat nějaká konstrukce která dovolí některý druh vyráběných dřezů uchytit na zeď, zároveń uložit a také aby to trochu vypadalo. Řešení se nabízí mnoho. Záleží ale
na volném prostoru , vaší představě a hlavně umu realizátora.
Doplňuji:
Pro vaši potřebu bych volil nějaký typ granitového dřezu. Ale jak říkám uchycení se bude muset vymyslet a vyrobit.

Hlada

Dřezů na zeď se vyrábí velké množství. Jsou ale dost drahé.
http://www.a1gas­tro.cz/cenik/191-na-zed.html
http://www.zbo­zi.cz/?typ=na­bidky&q=d%C5%99­ez+na+ze%C4%8F