registronic

Jak opravit kapající baterii u dřezu?

Dobrý den, začala kapat až mírně téct v oblasti kde se baterie otáčí do stran viz. obrázek. Začalo to když sem nainstalovat úsporný perlátor (kvůli vyššímu tlaku), kape to i bez perlátoru. Je potřeba vyměnit celou kartuš nebo stačí vyměnit pouze O-kroužky?

http://s3.pos­timg.org/6oib­xncsz/baterie­.jpg

Odpovědi
Drap

Vyměnit těsnění by mělo stačit

cochee

V mojí pákovce žádné O-kroužky nebyly, těsnění je součástí kartuše. Teklo mi to odtamtud jako tobě, v boku kartuše byla normálně díra – asi únava matroše. Ani jsem moc nenadával, odsloužila si svoje (zcela jistě víc než 10 let).