snarkon

existuje aplikace na android co ztahuje z youtube?

Ajak se menuje diky.

Odpovědi
ExionCZ

mam android uz odne dlouho a rekl bych ze neexistuje ale dam ti radu kdyz neco najdes na youtube tak si to dej pres ulozto :D

Bedy

Nevím o žádné takové aplikaci, takže nezbývá nic jiného, než jít na počítač s Windows a tam si stáhnout a nainstalovat program aTube Catcher, který je zdarma, v češtině a umí stahovat do řady výstupních formátů.
Při instalaci odmítněte ASK Toolbar či jiné programy, budou-li nabízeny.

Pokud máte počítač s nějakou linuxovou distribucí, tak doporučím buď zprovoznit Freerapid Downloader a přes něj to stáhnout (bohužel umí stahovat jen do formátu flashvideo .FLV) nebo si nainstalovat utilitku youtube-dl – pak lze snadno přes Terminál stahovat videa – vizte http://www.li­nuxexpres.cz/blog/jak-si-stahnout-a-prevest-video-z-youtube

narg.cz

V oficialnim obchodu ne. Ale pokud si nainstalujete aptoid, tak tam nekolik je. Nejaky jsem pouzival ale uz nevim jaky to byl, tak to budete muset zkusit
( http://www.ap­toide.com/sear­ch/view?search_top=Y­outube+downlo­ad )