Hakunamatata

Existuje 100% flegmatik?

Je možné, že by někdo byl 100% flegmatik a neměl tudíž žádné znaky z ostatních kategorií? Nebo alespoń 90%? Měl by to ten člověk vrozené nebo se takovýto přístup k životu dá získat jen v průběhu života? Potkali jste někoho takového? Je to vůbec k žití?

Nejlepší odpověď
zjentek

jestli je to k žití se nedá jen tak ověřit, kdo v tom jede je takový flegmatik, že ti to neřekne. Mám takovýho kámoše, je to flegmatiků král, ale ..jemu je to jedno ,)
Doplňuji:
jo a on za to nemůže, získal to nemocema, říká, že se prý nemilosrdně nakazil ,)

Další odpovědi
bolak

Dá se získat po příslušné dávce valia.

ponovotny

ono trochu nezdravé je to rozlišování na tyhle skupiny. Normální je, že máš na různé věci různé názory(z různých důvodů) a tyhle hodnocení se jen snaží zdokumentovat jaké hodnocení situací u tebe převažuje, což samo o sobě nemusí znamenat vůbec nic. Pokud to vyjadřuješ procenty tak je jen otázkou, od kolika procent nějakého z pohledů by člověk nebyl schopen řešit běžnou problematiku. Z toho plyne, že po vysokoprocentích by ses musela ptát v nějakém ústavu, ale hádám, že 100%ho bys asi nenašla.

Bobík147

Řekl bych, že ne. Nikdo není 100% v jedné ze čtyřech osobností. Vždy se najde něco, co by ho řadilo jinam.
90 % možná ano.