jandule

exekuce na ucet

Dobry den mam blokly ucet exekuce ,kam mi chodi plat nyni nemohu s nim disponovat chodi mi tam mzda je mozne aby mi penize chodili na ucet znameho?

Nejlepší odpověď
anonym

Není. V případě, že se budete snažit mařit výkon exekuce, vystavujete se daleko tvrdšímu postihu ze strany justice. Nesnažte se obejít povinnost vyrovnat svůj dluh, nepřinese Vám to nic dobrého.

Další odpovědi
jáára

to je na prd pro známého. nech si výplatu v hotovosti. účet zruš. z toho nic nevydoluješ

Dochy

I při exekuci na účet by Ti měli dovolit vybrat nějakou částku… Tuším životní minimum (ověř si). Logické by bylo, aby ta možnost byla každý měsíc, ale obávám se, že jsem slyšel, že exekutoři a banky to chápou tak, že jednorázově a pak je utrum.