Avatar uživatele
rebel69

Exekuce II, co s tím?

prosim vas,pisi proto ze bydlim s pritelkyni a nechci aby mela problemy,.mam ji rad,,dalsi,.mam exekuci,,potrebuji poradit kde mame jit aby napsali ze vse coje v byte je ji,.dvd,,tv,.po­citac,.kino atd,.ja fakt tam nic nemam,.pouze sve obleceni,.byl jsem bezdomovec z dluhama a nerad aby tam vlitly a zabavily veci prital.ktere nejsou moje,.jinak mam trv.byd.na mestskym urade,.prosim vas,,kam mam ji a napsat ze vse coje v byte neni me,.jinak jsem duchodce 40.let mam PID

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5196 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
misicka2310

Dobrý den, ja si mysím že když máte trvalí pobyt jinde než vaše přítelkině tamk tam nemaji co pohledávát když dluhy máte vy a ne vaše přítelkině

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
georgia

Pokud nemáte u ní trvalé bydliště,tak nemůžou vůbec nic vzít!Určitě má doklady,že veškerý majetek měla ještě před soužitím s váma,takže bez obav.Ale i tak nemusíte mít strach-nikdo vám nemůže dokázát,že u ní bydlíte.Prostě k ní chodíte na návštěvy a sex potřebuje každý-takže jí chodíte jen sexovat a basta!:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pepek

Dobrý den
chci se optat na par veci.Jsem ručitelem na jedné půjčce a majitel ji neplati a tedka honěj mě.Na občance mám napsanou trvalou adresu ale nebydlím naní odstěhoval jsem se k přítelkyni.A u při­telkyně mám danou jenom korespondenční adresu muže exekutor do bytu a vzít ji majetek i když si byt koupila a já tam nemám ani trvalou adresu.Ani přechodnou.Děkuji předem za odpověd Pepa

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek